" />

Finnish sauna - Сауна на Першій

Перейти до контенту

Головне меню:

Фінська сауна.
финская сауна
каменка финской сауны
лежаки финской сауны


Користь фінської сауни.

Медики вважають фінську сауну одним з кращих способів очищення організму від шлаків, боротьби з целюлітом і відновлення роботи м'язів. Сауна допомагає розслабитися, зняти стрес, і звичайно, робить позитивний вплив на шкіру.

Фінська сауна покращує кровопостачання шкіри, і дає позитивний косметичний ефект без всякої алергії, на відміну від багатьох косметичних засобів. Позитивний вплив на шкіру сауна може надавати навіть при захворюваннях: псоріазі, кропив'янці, екземі, фурункульозі, акне, не загоюючих рубцях і ранах.

Корисною для здоров'я фінську сауну робить оптимальне співвідношення вологості і температури. Температура у фінській сауні, в порівнянні з російською лазнею, може бути дуже високою - до 120 ° C, зате вологість набагато нижче - всього близько 15%.

Оздоровчий ефект також пояснюється тим, що гаряче повітря, яке ми вдихаємо, стимулює постачання кров'ю слизових оболонок дихальних шляхів, і збуджує їх клітини. Сильний розігрів тіла покращує і прискорює обмінні процеси - цим пояснюється і благотворний вплив на шкіру.

Раніше в фінській сауні не використовували віник, а просто прогрівалися і потіли. Сьогодні в багатьох саунах, в тому числі і в самій Фінляндії, із задоволенням паряться з віниками, і навіть поливають водою на камені.

У фінській сауні часто застосовують трав'яні відвари або ефірні масла для ароматизації та дезінфекції повітря.

В результаті відвідування фінської сауни не тільки відділяється безліч токсинів і шлаків. Наші легені починають працювати інтенсивніше, серце активніше перекачує кров, стимулюється кровообіг у всьому організмі, що позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи. Сухе парення в фінській сауні корисне при захворюваннях серцево-судинної системи, підвищеному тиску, запальних захворюваннях сечостатевої системи і наявності невеликих каменів в нирках, шкірних хворобах, частих застудах, хворобах печінки.

Назад к содержимому | Назад к главному меню