" />

Jacuzzi - Сауна на Первой

Перейти к контенту

Главное меню:

Джакузі з аеро-гідромасажними форсунками, озонуванням ...
джакузи
массаж для 7 человек
горячий целебный массаж
160 массажных форсунок
джакузи

Джакузі - приємна розкіш з користю для здоров'я.

Ванна з джакузі (гідромасажем) сьогодні вважається елементом розкоші і престижу. Як правило, це можуть дозволити собі заможні люди або власники дорогих готелів. Але чи багато хто знає про те, що водний масаж - це не тільки "круто", а ще й вкрай корисно для нашого організму!

Основним принципом гідромасажу є вплив на певні ділянки тіла змішаних з повітрям струменів води, які під тиском викидаються з форсунок. Сучасні гідромасажні пристрої дозволяють за допомогою форсунок і спеціальних регуляторів змінювати напрямок струменів і тиск повітря.

Здавалося б, а чим джакузі відрізняється від звичайного душа, що це може дати нам, крім підвищення тонусу?

Виявляється, дуже багато!
Вам можуть запропонувати гідромасажні ванни і в салоні краси: адже це допомагає поліпшити стан шкіри, прибирає целюліт ... Принаймні, так запевняють косметологи.
За десятиліття застосування джакузі медики відкрили масу корисних властивостей гідромасажу:

- Розслаблюючу.
Гідромасаж сприяє фізичному і психологічному розслабленню. Тому ви можете скористатися ним, якщо у вас стресовий стан або безсоння.

- Тонізуючу.
Якщо ж ви втомилися або не виспалися, відчуваєте слабкість і сонливість, джакузі надасть вашому організму тонізуючу дію. Тому рекомендується приймати прохолодну ванну з джакузі вранці протягом 10 хвилин, якщо вам необхідно найближчим часом прийти в форму.

- Покращує кровообіг.
Процедури гідромасажу сприяють поліпшенню кровообігу, стимулюють циркуляцію лімфи. Тому корисно їх застосовувати при проблемах з судинами, наприклад, при варикозному розширенні вен.

- Регулює обмін речовин.
Гідромасаж сприяє поліпшенню обміну речовин, наприклад, покращує функції надниркових залоз і щитовидної залози. Допомагає він і в боротьбі з целюлітом, а також при проблемах зі шкірою.

- Відновлює опорно-руховий апарат.
Гідромасажні ванни здатні відновлювати рухливість суглобів і м'язову тканину, тому їх можна застосовувати при проблемах з кістками, переломах або розривах м'язів.

Зараз гідромасаж все частіше призначається лікарями в якості медичної процедури. Джакузі є практично у всіх клініках і санаторіях. Переваги такого лікування очевидні, бо це безболісно для пацієнта і не має таких побічних ефектів, як операція або прийом хімічних препаратів.


Назад к содержимому | Назад к главному меню